Tanévnyitó ünnepély 2022

Tanévnyitó ünnepély 2022

Augusztus 31-én került sor az ünnepélyes tanévnyitóra iskolánkban.

Az elsősöknek és a hozzátartozóiknak, valamint a többi tanulónak az iskola udvarán tartottuk meg az évnyitó ünnepséget. A Himnusz elhangzását követően iskolánk tanulói versekkel köszöntötték a tanévet.

Az első osztályosok Aranyosi Ervin: Mától vár az iskola című versével mutatkoztak be. Aztán Horváth Luca 5.a osztályos tanuló hívogatta iskolánkba Zalavári Marcell, 1.a osztályos tanulót, akitől megtudtuk, mennyi kincset rejteget az iskolatáskája. Ezt követően Faller Zoltán intézményvezető mondta el évnyitó gondolatait, majd Cserti-Czuppon Anita, iskolánk tagintézmény-vezetője tartotta meg tanévnyitó beszédét, aki hivatalosan is megnyitotta az új tanévet.

Az ünnepség a Szózat hangjaival zárult, ami egyben azt is jelezte, hogy hivatalosan is elkezdődött a 2022/2023-as tanév.

A tanévnyitóról készült képek a Galériában megtekinthetőek.

Pályázatok

Örökös ökoiskola
Határtalanul! - Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Petőfi200
Pénz 7
Okosan a pénzzel
Erőszakmentes, egészségtudatos iskola
Boldog Iskola
A Pécsi Tudományegyetem partnerintézménye