Karácsonyi műsor 2022

Karácsonyi műsor 2022

Idén két részletben került sor a hagyományos karácsonyi műsor lebonyolítására. Iskolánk aulájában december 21-én délelőtt 9 órától először az alsó tagozatos majd ezt követően a felső tagozatos diákok és tanáraik nézhették meg az ünnepi műsort. Karácsonyi versek és énekek mellett zenék és gitárkísérettel karácsonyi dalok is megszólaltak az eseményen.

A meghitt hangulatról idén is iskolánk gyerek és tanár kórusa gondoskodott. A program zárásaként Cserti-Czuppon Anita tagintézmény-vezető ünnepi köszöntőjét hallgathatták meg a jelenlévők. A szívet melengető előadás hivatott szolgálni a közelgő ünnepeket.

Az iskola minden dolgozója és gyermekei nevében köszönjük a karácsonyi műsort a 6.a és a 8.a osztály tanulóinak, Tislér Zoltánnak, Kósa Hannának és felkészítő tanáruknak Dr. Kupóné Gasztonyi Editnek, a gitáros kíséretet Farkas Bernadettnek. Köszönet az iskola pedagógus énekkarának.

Boldog karácsonyt kívánunk!

Az eseményről készült bővebb képösszeállítást a Galériában lehet megtekinteni.

Pályázatok

Boldog Iskola
Pénz 7
Okosan a pénzzel
Örökös ökoiskola
Határtalanul
Erőszakmentes, egészségtudatos iskola
A Pécsi Tudományegyetem partnerintézménye