Karácsonyi hangverseny 2021

Ünnepi műsorunkat december 21-én tartottuk meg intézményünkben.

Idén a járványhelyzetre való tekintettel több részletben került sor a hagyományos karácsonyi hangverseny lebonyolítására. Iskolánk aulájában délelőtt 8 és 10 óra között a tanulók és tanáraik nézhették meg az ünnepi műsort. Karácsonyi versek és énekek mellett zenék és gitárkísérettel karácsonyi dalok is megszólaltak az eseményen.

A meghitt hangulatról idén is iskolánk gyerek és tanár kórusa gondoskodott. A szívet melengető előadás hivatott szolgálni a közelgő ünnepeket. A műsor készítői és résztvevői így kívántak mindenkinek áldott, békés és boldog karácsonyi ünnepeket.

A hangversenyről készült bővebb képösszeállítást a Galériában lehet megtekinteni.

Pályázatok

Erőszakmentes, egészségtudatos iskola
Okosan a pénzzel
Boldog Iskola
A Pécsi Tudományegyetem partnerintézménye
Petőfi200
Pénz 7
Örökös ökoiskola
Határtalanul! - Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.