Jubileumi ünnepi műsor 2023

Jubileumi ünnepi műsor 2023

Iskolánk, a Bolyai Tagintézmény idei tanévben ünnepli a 70 éves évfordulóját. Ennek apropóján díszelőadás volt a HSMK nagytermében. A két órás színes műsor változatos és szórakoztató elemeket tartalmazott. Többek között tanulóink és tanáraink közös táncát, keringőt, tréfás, zenés produkciókat, prózai számokat láthatott a szépszámú közönség. A műsorban felléptek iskolánk egykori diákjai közül is páran, akik emelték az est fényét, növelték az esemény hangulatát.

A műsoron készült képekből válogatás honlapunk Galériájában megtekinthető.

Pályázatok

Örökös ökoiskola
Boldog Iskola
Okosan a pénzzel
Petőfi200
A Pécsi Tudományegyetem partnerintézménye
Határtalanul! - Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Pénz 7
Erőszakmentes, egészségtudatos iskola