Állatok Világnapja 2022

Állatok Világnapja 2022

A nevezetes napról iskolánk diákjai is megemlékeztek.

Iskolánk alsó tagozatos tanulói közös programokkal emlékeztek meg az Állatok Világnapjáról. Rajz és technkia órákon már készítettek állatokat ábrázoló képeket, munkáik a Bolyai Galériában kerültek kiállításra. A tornateremben plüss állataikkal zenés mozgásban vettek részt a gyerekek. Ezután következett a Játékos sportverseny, ahol az 1-2., majd a 3-4. évfolyam 10 fős csapatokkal szerepeltek az ügyességi feladatokban.

Az eseményen készült fotókból alkotott összeállítás honlapunk Galériájában megtekinthető.

Pályázatok

Okosan a pénzzel
Boldog Iskola
A Pécsi Tudományegyetem partnerintézménye
Határtalanul! - Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Örökös ökoiskola
Pénz 7
Erőszakmentes, egészségtudatos iskola
Petőfi200