AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram - Marokkó 2023

AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram - Marokkó 2023

Marokkói angol tanár járt iskolánkban. Rabatból származó Badr Macbahi az AFS program keretében érkezett Magyarországra. Sztankovics Andrea tanárnő közreműködésével intézményünkben is élményteli előadást tartott.

Többek között vetített képes prezentációban mutatta be saját országát, annak történelmi múltját, kultúráját, vallását, életmódját és gasztronómiáját. Hogy jobban megértsék az angol nyelvű előadást, a tolmácsolásban iskolánk korábbi diákja, Berkiné Szekeres Anett volt a tanulók segítségére.

A rendhagyó óráról készült felvételek a Galériában nézhetők meg.

Pályázatok

Örökös ökoiskola
Erőszakmentes, egészségtudatos iskola
Okosan a pénzzel
Határtalanul! - Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Boldog Iskola
Pénz 7
A Pécsi Tudományegyetem partnerintézménye
Petőfi200